Koncentratory tlenu

Witamy w dziale „Koncentratory tlenu”, gdzie znajdziecie Państwo najważniejsze informacje związane z naszymi urządzeniami. Zamieściliśmy tu szczegóły określające parametry, główne cechy, informacje techniczne i ceny produktów. Poniżej przestawiamy krótkie opisy naszych obydwu modeli:

domowy koncentrator tlenu
ZOBACZ PRODUKT

Koncentrator tlenu Oterapia OLV-5 to urządzenie najwyższej jakości. Swoją wysoką pozycję na rynku zapewnia przede wszystkim doskonałym parametrom technicznym. Mowa tu przede wszystkim o stężeniu dostarczanego tlenu, którego wartość nie spada poniżej 90 % niezależnie od tego, jaki przepływ wybierzemy (od 0,5 do 5 l na minutę). Warto zauważyć również, że nasze urządzenie jest w stanie bez problemu generować tlen dla chorego w stężeniu 96% lub wyższym! Jest to informacja o tyle istotna, że na rynku istnieją urządzenia, których stężenie dostarczanego tlenu spada diametralnie wraz z ustawionym przepływem, pozbawiając tym samym pacjenta możliwości efektywnej tlenoterapii. Oznacza to w praktyce, że pacjent wykorzystujący koncentrator tlenu Oterapia OLV-5 zyskuje gwarancję najlepszej jakości, w atrakcyjnej cenie. Ciekawie prezentują się również inne wybrane zalety naszego urządzenia, jak chociażby: dwa lata gwarancji, sensor i alarm spadku napięcia, doskonała kultura pracy, wyłącznik czasowy itp. Trwałość koncentratora tlenu OLV-5 określana jest na minimum 50 000 godzin pracy!

Koncentrator tlenu - mały i lekki aparat tlenowy OLV-C1
ZOBACZ PRODUKT

Aparat tlenowy Oterapia OLV-C1 to nowoczesne urządzenie do tlenoterapii. Jest to lekki koncentrator tlenu o niedużych wymiarach. Doskonale sprawdzi się jako przenośny sprzęt do dostarczania tlenu, wszędzie tam, gdzie jest taka potrzeba. Produkt Oterapia OLV-C1 może być zasilany w trojaki sposób, daje to możliwość przemieszczania się i wykorzystywania pracy urządzenia w warunkach niestacjonarnych. Niewątpliwie można uznać, że cichy koncentrator tlenu będzie działał dyskretniej od urządzenia stacjonarnego. Sprawdzi się więc jako ciekawe uzupełnienie dla aparatu domowego. Mobilne aparaty tlenowe firmy Oterapia przez ostatnie lata ulegały udoskonaleniu i dopracowaniu. Model C1 jest efektem pracy najlepszych specjalistów i inżynierów. Korzystaliśmy ze zdobytych doświadczeń i uwag naszych klientów, aby zapewnić Państwu produkt niezawodny, posiadający odpowiednie parametry techniczne i nienaganną kulturę pracy. Obsługa koncentratora tlenu OLV-C1 jest bardzo prosta, uruchamianie procesu tlenoterapii odbywa się w zasadzie przy użyciu jednego przycisku. Po raz pierwszy zastosowano również unikalną stację dokującą dla nawilżacza tlenu, która zapewnia wygodę użytkowania i ogranicza niepotrzebne czynności. Polecamy ten produkt każdemu, kto potrzebuję nieduży koncentrator tlenu, dający poczucie bezpieczeństwa i komfortu.

ZOBACZ PRODUKTY
Przenośny koncentrator tlenu OLV-B1

Produkt niedostępny

ZOBACZ NASTĘPCĘ

Oterapia OLV-B1 to przenośny koncentrator tlenu (mobilny), którego główną zaletą jest to, że może on towarzyszyć użytkownikowi w podróży. Urządzenie posiada trzy możliwości zasilania:

  1. Na baterię (dołączoną do zestawu wraz z ładowarką).
  2. Z gniazda samochodowego (tzw. gniazda zapalniczki samochodowej), dzięki dołączonemu adapterowi.
  3. Ze standardowego gniazda sieciowego (elektrycznego).

Koncentrator OLV-B1 to pełnowartościowy przenośny aparat tlenowy, którego parametry techniczne nie odbiegają od większości stacjonarnych urządzeń do tlenoterapii. Może być wykorzystywany zarówno jako urządzenie zapewniające skoncentrowany tlen do domu chorego, jak również niezawodnie zapewnić tlen przenośny. Wyrób jest lekki, pracuje cicho i świetnie się prezentuje. Użytkownik ma możliwość wykorzystania płynnej regulacji przepływu, w zależności od potrzeb.

Pragniemy Państwa poinformować, że wszystkie nasze wyroby objęte są gwarancją dystrybutora. Posiadamy również odpowiednie zaplecze serwisowe i bazę części zamiennych. Każdy z naszych koncentratorów został wyprodukowany w taki sposób, by służył niezawodnie również po upływie wspomnianego okresu – w tym celu zachęcamy do zapoznania się z dołączonymi instrukcjami obsługi, które zawierają cenne informacje dotyczące przedłużenia żywotności użytych podzespołów. Wszystkie koncentratory tlenu firmy Oterapia są dostarczane przez nas wraz z kompletem niezbędnych akcesoriów (filtrami, drenami itp.), nie wymagają kupowania dodatkowych wkładów ani uzupełnień – wystarczy je włączyć i rozpocząć korzystanie.