Szanowni Państwo,
nasze urządzenia to certyfikowane wyroby medyczne wysokiej jakości. Dokładamy wszelkich starań, by dostarczać Państwu najlepsze produkty i zapewnić odpowiedni komfort użytkowania. W tym celu powstało zaplecze serwisowe Oterapia. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez cały okres użytkowania produktów naszej marki.

Zapewniamy wsparcie serwisowe podczas trwania gwarancji, jak również po upływie wspomnianego okresu. Nasi serwisanci pracują dla Państwa w zakresie:

  • diagnostyki usterek
  • wykonywania napraw gwarancyjnych
  • szeroko rozumianego doradztwa serwisowego
  • dbania o sprzęt w codziennej eksploatacji

Jednocześnie pragniemy zwrócić uwagę na istotną rolę sposobu użytkowania koncentratorów tlenu w realnym ograniczeniu ryzyka wystąpienia awarii. Bardzo ważne jest zapewnienie odpowiedniego środowiska pracy. Państwa sprzęt powinien pracować w środowisku względnie czystym i suchym. Warto regularnie dbać o filtry – kontrolować poziom zużycia, usuwać widoczne zabrudzenia i w razie potrzeby wymieniać na nowe. Dzięki temu nasz domowy koncentrator tlenu odwdzięczy się bezawaryjną pracą przez długie lata.

Każde z naszych urządzeń dostarczane jest z kompletem akcesoriów wymiennych. Zapewnia to komfort i wygodę użytkowania. Posiadamy stale aktualizowaną bazę części zamiennych i elementów eksploatacyjnych. Jeżeli sytuacja tego wymaga, zapewniamy urządzenia zastępcze na czas prowadzenia czynności serwisowych. Wiemy jak ważne jest zapewnienie poczucia bezpieczeństwa w tym szczególnym segmencie asortymentu medycznego.

W razie pytań, sugestii lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu.